Grawerowanie w szkle, grawer laserem i wypełnienie farbą

Grawerujemy na powierzchni szkła dowolną grafikę wektorową zarówno bez, jak i z wypełnieniem farbą.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie grawerować nawet zdjęcia. Jesteśmy także gotowi na realizację dużych zamówień w krótkim czasie dzięki zastosowanej technologii laserowej.

  

 

 

Grawerowanie laserem powierzchni szkła jest najprostszym sposobem uszlachetnienia i personalizacji szklanego trofeum. Metoda ta jest jednocześnie najtrwalszą oraz odporną na wszelkie warunki zewnętrzne techniką zdobienia. Każdy nasz produkt można dowolnie zaprojektować, tak aby stał się on jedynym w swoim rodzaju, nadając mu wyjątkowości i charakteru. 

 

Grawer laserem szkła z wypełnieniem farbą, technika ta polega na wypełnieniu farbą o wybranym kolorze, wcześniej wybranych lub wszystkich elementów wygrawerowanych wcześniej laserem.

W naszej pracowni używamy ekologicznych a zarazem trwałych farb, które doskonale nadają się do wypełnienia powierzchni wygrawerowanych, takich jak rysunek, tekst, logo.

Tutaj ogranicza jest jedynie paleta kolorów oraz wymóg minimalnego odstępu 5mm między kolorami.

 

 

Do wszystkich modeli szklanych w przypadku grawerowania, logotypy muszą zostać przesłane jako wektory. W przypadku braku takiego rozszerzenia konieczne będzie opracowanie pliku niewektorowego.

Opłata jednorazowa za jedno logo/grafikę.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium