Opcje przeglądania

Grawerowanie laserowe medali

 

Spersonalizuj swój własny medal dzięki grawerowaniu laserowemu. Każda nagroda jest cenniejsza gdy jest skierowana w odpowiednią osobę, spraw aby każdy kto go dostanie wiedział i czuł że został on wykonany indywidualnie i specjalnie dla niego. Dołącz do medalu odpowiednią wstążkę i gwarantujemy, że każda osoba która będzie mogła powiesić swój medal na szyi będzie czuła się wyjątkowo.

    

Grawerowanie laserem jest jedną z najbardziej uniwersalnych metod personalizacji która daje ogromne możliwości, takie jak uzupełnienie medalu czy statuetki w nazwisko oraz imię zwycięzcy, określenie dowolnej okazji, miejsca oraz daty wydarzenia na nagrodzie czy uzupełnienie w inny dowolny podany przez klienta napis. Kolejną wielka zaletą tej metody jest szybki proces znakowania co daję możliwość wykonania dużej ilości grawerów w znacznie krótszym czasie niż przy pozostałych technologiach zdobienia nie tracąc tym samym na jakości wykonania. 

Masz pomysł na swój indywidualny medal? Dalej się zastanawiasz? Nie wiesz co będzie odpowiedniejsze? Skontaktuj się z nami pod numerami a chętnie Ci pomożemy (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium