Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Q-Medals, medale z nadrukiem 3d

Kategoria q-medals i medali mix jak sama nazwa wskazuję to kategoria medali najwyższej jakości wykonanych jednocześnie z różnych tworzyw w różnych technikach. Współczesna technologia produkcji szlachetnego formowania przestrzennego nadruku na q-medals połączona z mix-em tworzyw np. metalu z drewnem i pleksi. Pozwala na stworzenie wyjątkowego unikatowego medal w szerokiej gamie kolorów, cechuje się przy tym bardzo wysoką jakością wykonania i szybkim terminem realizacji. 

Każdy q medals  to może być połączenie różnych stylów, kształtów, wycięć ażurowych, jak i tworzyw z których medal zostanie wykonany, np. metalowy medal ażurowy z dodatkiem pleksi i drewna malowany.  Sprawia to, że każdy medal mix jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Nic nie szkodzi na przeszkodzie by Państwa medal był z pleksi z dodatkami drewna lub był metalowy z plastikowymi dodatkami, malowany czy grawerowany, z nadrukiem czy bez. 

Podane przez nas propozycje to tylko przykłady, które mogą Państwa zainspirować do stworzenia spersonalizowanych nagród. Urozmaicą każdą uroczystość, podkreślą jej rangę i wyjątkowość. Gwarantujemy, że wykonane przez nas medale mix będą niepowtarzalne, najwyższej jakości i sprawią, że okoliczność, w której zostały zaprezentowane zapadnie w pamięci na długie lata.

W celu ustalenia sposobu produkcji medalu i jego spersonalizowania q-medalu mix na życzenie czekamy na kontakt mailowy [email protected]  ub telefoniczny pod numer: (+48) 661 664 644 lub (+48) 663 644 644, (+48) 22 102 1977

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium