Opcje przeglądania

Nadruki Kolorowe, nadruki Luxorjet

 

Nadruki wykonane w technologii LuxorJet cechują się niezwykle wysoką trwałością oraz idealnie odwzorowanymi kolorami. Wysoka rozdzielczość pozwala na osiąganie nadruków w bardzo dobrej jakości. Z kolei dzięki zastosowanym przez naszych fachowców ekologicznych tuszów, nadruki prezentują głębokie odcienie i żywe kolory na różnych powierzchniach i materiałach. 

 

 

 

Oferujemy personalizację szklanych trofeów w różnych technikach:

Nadruk kolorowy z poddrukiem białym kolorem pod grafiką - Wzmocnienie efektu nadruku poprzez dodanie pod elementami graficznymi białego podkładu. Pozostała część trofeum szklanego jest przezroczysta. 

Nadruk kolorowy z poddrukiem białym kolorem na całej tafli szkła - Technika pozwalająca pokryć całą tylną taflę trofeum szklanego białym podkładem, w efekcie z przody trofeum widać bardzo wyraźnie grafikę, natomiast z tyłu po odwróceniu biały nadruk. Brak efektu przezroczystości.

Nadruk kolorowy bez poddruku białym kolorem - Projekt jest nadrukowany bez dodatkowe poddruku białym kolorem. Nadruk z efektem przezroczystości, tak zwany efekt witrażowego szkła.

    

 Nie wiesz na co się zdecydować ? Zapraszamy do kontaktu pod numerami (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644.

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium