Opcje przeglądania
Materiał Podstawy
Cena
  • od
    do

Nagrody i Puchary Wędkarskie - Statuetki i Medale dla Wędkarzy 

Wędkarstwo możemy podzielić na morskie i śródlądowe. Ilu wędkarzy tyle metod wędkowania, ale z grubsza wyróżniamy cztery podstawowe metody łowienia ryb na wędkę: spinningowa, muchowa, spławikowa, gruntowa. 

Koła wędkarskie organizują konkursy i zawody w spinningu gdzie zwycięzcy otrzymują wyjątkowe puchary wędkarskie lub statuetki wędkarskie, najczęściej łowioną rybą na tzw. spinning jest szczupak.  Modne są też zawody w łowieniu ryb na grunt lub spławik, gdzie najczęściej łapiemy karpie, leszcze, podczas tych zawodów uczestnicy otrzymują dyplomy z wizerunkiem wędkarza, czy figurki ryby. Najbardziej widowiskowe zawody wędkarskie to łapanie na muchę, najczęściej łapane tą metodą są okonie i pstrągi na zakończenie których najlepsi wędkarze otrzymują wyjątkowe trofea i nagrody wędkarskie

Jeśli szukasz wyjątkowej nagrody na zawody wędkarskie, możemy Ci zaproponować setki wzorów statuetek szklanych, dyplomów drewnianych czy figurek odlewanych. Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń (+48) 661 644 644 (+48) 663 644 644.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium