Opcje przeglądania

Grawerowanie 3D

 

Grawerowanie jest to najprostsza ale zarazem efektowna metoda personalizacji szklanych trofeów. Umożliwia wykonanie dowolnych kształtów oraz napisów na wybranym przez Państwa szkle. Zarówno w 3D jak i w 2D, Państwa projekty będą wyglądały wspaniale.

        

 

Oferujemy personalizację szklanych trofeów w różnych technikach grawerowania:

Grawerowanie 3D - modelu 2D - Polega na przeniesieniu płaskiego projektu 2D do wewnątrz szkła oraz nadaniu mu głębi poprzez tak zwane wyciągnięcie. W tym przypadku wszystkie grawerowane punkty znajdują się na jednej płaszczyźnie. Technika idealnie sprawdzająca się przy zdjęciach, prostych tekstach i rysunkach, logach a także po wcześniejszym opracowaniu projektu, twojej grafiki. 

Cena opracowania projektu graficznego: 43zł  

Grawerowanie 3D - modelu 3D - Technika ta pozwala przenieść  model 360° - model 3D ze wszystkimi szczegółami do wnętrza szkła. Grawerunek wykonany jest we wszystkich trzech płaszczyznach. W rezultacie uzyskujemy przestrzenny obiekt uwieczniony w szkle. Może to być zarówno model samochodu, architektura, kwiaty lub dowolny obiekt 3D z tekstem.

Cena za opracowania projektu graficznego: od 190zł ( zależnie od stopnia skomplikowania obiektu 3D ).

Grawerowanie 3D - modelu 2,5D - Technika ta łączy zalety dwóch wcześniej opisanych metod. W oparciu o pojedynczą grafikę wykonywany jest wewnątrz szkła przestrzenny portret 2,5D tak zwany model 180°. W rezultacie pierwotnie płaski obraz uzyskuję dodatkową głębię. Przykładami zastosowania są wszelakie zdjęcia twarzy, zwierzęcia, logotypu.

Cena za opracowanie graficzne projektu: 60zł pierwszy obiekt, 40zł każdy kolejny obiekt.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium