Opcje przeglądania

Grawerowane tabliczki na puchary


Tabliczki stalowe
to niezbędny element każdego trofeum sportowego. Tabliczka stanowi personalizacje nagrody pod poszczególne wydarzenie sportowe lub wydarzenie okolicznościowe. Nasze tabliczki wykonane są z najwyższą starannością. Każda tabliczka w zależności od wybranego przez Państwa modelu/ rozmiaru posiada inne parametry. Tabliczki dostępne są w w dowolnym kolorze wariantach kolorystycznych: złoto, srebro, brąz, biały istnieje możliwość zadrukowania całej powierzchni tabliczki, są dwie techniki zadrukowania, nadruk Luxor Jet i sublimacja Subligraf. Na każdą wybraną przez Państwa tabliczkę jest możliwość umieszczenia dowolnego tekstu i grafiki lub obu jednocześnie. 

Biuro Obsługi Klienta Pucharowo.PL po otrzymaniu przez Państwa materiałów, który mają być umieszczony na tabliczce, przygotuje projekt i dokonuje ewentualnie poprawek lub sugeruję zmiany, które sugeruje klient.  Następnie projekt zostaję przesłany do Państwa, w celu ostatecznej akceptacji. Po tym etapie pracownicy przystępują do produkcji, grawerowanie tabliczki. Z arkuszu blachy w danym kolorze zostaję wycięta tabliczka przy pomocy specjalistycznych nożyc gilotynowych. Wycięty, gotowy produkt zostaję przyklejony do Państwa wymarzonego pucharu z grawerem.

Grawerowanie na tabliczkach w trzech technologiach:

  

Tabliczka LuxorJet  (nadrkuk) to jedna z najefektowniejszych technik zdobienia. Dzięki szerokiej palecie barw i wysokiej jakości nadruku idealnie odwzorowuje projekt.

 

 

   

Tabliczka Subligraf (aluminiowe), jest to technologia termiczna umożliwia przeniesienie nadruku wysokiej jakości i odwzorowania barw, jest odporny na ścieralność.  

Technologia Laser (laminat), taki sposób zdobienia przypomina najbardziej tradycyjne grawerowanie, głębokie wcięcia, gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. 

W razie pytań prosimy o telefon pod numer (+48)663 644 644, (+48)661 644 644, (+48)22 102 1977 lub do wizyty w naszym salonie przy ul. Grochowskiej 178/184, gdzie od ręki wykonamy tabliczkę w technologi subligraf.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium