Opcje przeglądania
Materiał Podstawy

Grawerowane tabliczki na puchary


Tabliczki stalowe
to niezbędny element każdego trofeum sportowego. Tabliczka stanowi personalizacje nagrody pod poszczególne wydarzenie sportowe lub wydarzenie okolicznościowe. Nasze tabliczki wykonane są z najwyższą starannością. Każda tabliczka w zależności od wybranego przez Państwa modelu/ rozmiaru posiada inne parametry. Tabliczki dostępne są w w dowolnym kolorze wariantach kolorystycznych: złoto, srebro, brąz, biały istnieje możliwość zadrukowania całej powierzchni tabliczki, są dwie techniki zadrukowania, nadruk Luxor Jet i sublimacja Subligraf. Na każdą wybraną przez Państwa tabliczkę jest możliwość umieszczenia dowolnego tekstu i grafiki lub obu jednocześnie. 

Biuro Obsługi Klienta Pucharowo.PL po otrzymaniu przez Państwa materiałów, który mają być umieszczony na tabliczce, przygotuje projekt i dokonuje ewentualnie poprawek lub sugeruję zmiany, które sugeruje klient.  Następnie projekt zostaję przesłany do Państwa, w celu ostatecznej akceptacji. Po tym etapie pracownicy przystępują do produkcji, grawerowanie tabliczki. Z arkuszu blachy w danym kolorze zostaję wycięta tabliczka przy pomocy specjalistycznych nożyc gilotynowych. Wycięty, gotowy produkt zostaję przyklejony do Państwa wymarzonego pucharu z grawerem.

Grawerowanie na tabliczkach w trzech technologiach:

  

Tabliczka LuxorJet  (nadrkuk) to jedna z najefektowniejszych technik zdobienia. Dzięki szerokiej palecie barw i wysokiej jakości nadruku idealnie odwzorowuje projekt.

 

 

   

Tabliczka Subligraf (aluminiowe), jest to technologia termiczna umożliwia przeniesienie nadruku wysokiej jakości i odwzorowania barw, jest odporny na ścieralność.  

Technologia Laser (laminat), taki sposób zdobienia przypomina najbardziej tradycyjne grawerowanie, głębokie wcięcia, gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. 

W razie pytań prosimy o telefon pod numer (+48)663 644 644, (+48)661 644 644, (+48)22 102 1977 lub do wizyty w naszym salonie przy ul. Grochowskiej 178/184, gdzie od ręki wykonamy tabliczkę w technologi subligraf.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium