Opcje przeglądania

Dyplomy papierowe, druk cyfrowy

Dyplomy, licencje, pamiątki udziału, uroczyste podziękowania – są takie dokumenty, które po prostu muszą prezentować się wyjątkowo ale zarazem niewiele kosztować. Dla organizatorów którzy dysponują ograniczonymi funduszami na nagrody dyplomy drukowane cyfrowo są idealnym rozwiązaniem. Wyrażają szacunek i podziw dla osoby, której są wręczane, a po latach powinny wyglądać dokładnie tak samo, jak w dniu wręczenia. Nie da się osiągnąć takiego efektu na domowej lub biurowej drukarce. 

 

  

 

Cyfrowy druk dyplomów w jakości offsetu jest znacznie trwalszy: nie blednie, nie traci ostrości ani barw. Można go wykonać na papierze ozdobnym o wysokiej gramaturze i podkreślić rangę dyplomu tłoczeniami lub innymi uszlachetnieniami. Dyplomy drukowane cyfrowe są także najłatwiejszą i najbardziej uniwersalną metodą, pozwala to spersonalizować dyplom według upodobań bez żadnych kompromisów.

 

   

 

W razie pytań prosimy o telefon pod numer (+48)663 644 644, (+48)661 644 644, (+48)22 102 1977 lub do wizyty w naszym salonie przy ul. Grochowskiej 178/184

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium