Opcje przeglądania

Tabliczka grawerowana, puchar z grawerem, LaserGraw

Grawerowanie w laminacie to najczęściej wybierany sposób grawerowania tabliczki, jest to sposób zdobienia który przypomina najbardziej tradycyjne grawerowanie. Jeśli chcesz wyrazić swoją głęboką wdzięczność, nagrodzić zwycięzców twojego wydarzenia czy po prostu sprawić komuś radość wręczając przygotowaną specjalnie dla tej osoby statuetkę, skorzystaj z grawerowania które jest prostym ale jakże efektywnym sposobem. Głębokie wcięcia wykonywane przez naszych fachowców gwarantują odporność na wszystkie warunki atmosferyczne a dodatkowo masz pewność że z upływem czasu nie straci ona na swoim wyglądzie. 

Za pomocą lasera można tworzyć trwałe oznaczenia i grawerunki. Nietypowe i trwałe wzory sprawiają, że Twój końcowy produkt jest ciekawy i odznacza się wysoką jakością. Począwszy od prostego prostokątnego kształtu po złożone znaki.

Co to jest laminat?

Laminaty są tworzywami sztucznymi, które najczęściej składają się z dwóch, czasami z trzech warstw. Rdzeń laminatu najczęściej jest wykonany z akrylu oraz pokryty cienką warstwą wierzchnią. Podczas grawerowania usuwa się tę warstwę, wówczas staje się widoczny kolor rdzenia.

 

 

Pliki pod grawer muszą być przygotowane w wektorach/krzywych. Efekt w kolorze czarnym.

Dostępne kolory laminatu: złoty, srebrny, brązowy.

  

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium