Terminy i Wysyłki

Terminy Realizacji Zamówień :

Express Plus - 48 H

Dopłata 30% wartości zamówienia. Ceny liczone bez rabatów. Wysyłka w ciągu 48h od momentu złożenia zamówienia. Nie dotyczy : odlewów np. medali odlewanych itp.

 

Normal - 3-5 Dni robocze

Termin wysyłki przesyłek standardowych. Możliwość naliczenia odpowiednich rabatów zgodnych z piramidą rabatów. Nie dotyczy : odlewów np. medali odlewanych itp.

 

Aktualne możliwości dostaw trofeów sportowych:

- Kurier DPD

* Przedpłata - 18,75 zł

* Pobranie - 28,75 zł

- Odbiór osobisty

 

Sklep z nagrodami biznesowymi - Pucharowo.PL -  sklep z pucharami i medalami w Warszawie. W sklepie Pucharowo.PL można kupić lub zamówić trofea sportowe: medale okolicznościowe, statuetki, dyplomy drewniane, dyplomy szklane, puchary sportowe, medale.  Sklep Puchary czynny jest od poniedziałku do piątku w godziny 9:00 do 17:00. Istnieje możliwość  odbioru osobistego medali, pucharów, statuetek w naszym salonie pucharów i medali przy ul. Grochowska 178/184, gdzie też wykonujemy grawerowanie na miejscu w 60 minut, nadruki, sublimacje na medalach, pucharach, sportowych nagrodach.  Dostępny jest duży wybór trofea sportowe szklane, kryształy, medale, postumenty.  Medale i puchary wykonane są ze stali lub plastiku. 

 

Ważne: Wysyłka nagród sportowych następuje po dokonaniu zapłaty lub za pobraniem. W przypadku zamówień indywidualnych (medale odlewane, szkła, grawerowanie) realizacja zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 100% wartości zamówienia. Projekty graficzne wykonujemy po otrzymaniu płatności za zamówienie.
Koszt wysyłki kurierem to 18,75 zł. Koszt pobraniowy to 28,75 zł. Termin realizacji zamówienia to 3-5 dni roboczych.
Zamówienia wykonywane poniżej 3 dni roboczych wykonywane są w usłudze express plus. Usługa express plus to dopłata 30% do wartości zamówienia. W przypadku statuetek szklanych powyżej 10 szt. termin realizacji jest ustalany indywidualnie. W przypadku skomplikowanych projektów graficznych i dużego obłożenia produkcji zastrzegamy sobie wydłużenia realizacji zamówienia. Termin realizacji odlewów tj. medali odlewanychpinsów, medali z plexi, statuetek odlewanych to 10-14 dni roboczych. Darmowa dostawa trofeów po przekroczeniu 700 zł wartości zamówienia.
Darmowa dostawa medali odlewanych po przekroczeniu 2000 zł wartości zamówienia. Po akceptacji wyliczenia i dokonaniu wpłaty następuje przygotowanie projektów graficznych. Projekty poprawiane są do 3 wersji, każda kolejna poprawiana wersja jest dodatkowo płatna w wysokości 35 zł. Numer konta bankowego do przelewu : BZWBK: 07 1090 1841 0000 0001 3441 7887

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium