Trofea szklane z grawerem, statuetki biznesowe, nagrody

Wyjątkowe trofea na wyjątkowe okazje - tak w największym skrócie można nazwać trofea szklane, które znajdą Państwo w naszym sklepie. Szklane trofea z grawerem idealnie sprawdzą się jako pamiątkowe statuetki w przypadku wyróżnień biznesowych, sportowych i okolicznościowych. Trofea szklane oferują niebywale szerokie pole możliwości spersonalizowania nagrody. Przy odrobinie inwencji każde szklane trofeum grawerowane może stać się swoistym dziełem sztuki, które na długo pozostanie w pamięci osoby nagrodzonej.
Nietuzinkowa estetyka, wyjątkowe kształty, nieskrępowana gama kolorów oraz możliwość wkomponowania wybranej grafiki, to cechy, którymi charakteryzują się trofea szklane. Grawerowanie umożliwia natomiast przygotowanie dowolnego, dopasowanego do odbiorcy przekazu, dzięki czemu każde z trofeów może być unikatowe.

 Szanowni klienci informujemy, iż wszystkie zamówienia na trofea, statuetki i medale szklane wykonane z usługą personalizacji będą przyjmowane do realizacji po dokonaniu płatności.

Jeśli Państwo mają pytania prosimy śmiało dzwonić pod numer (+48) 663-644-644 lub (+48_661-644-644.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium