Personalizowanie pucharów, tabliczki LuxorJet, SubliGraf, laminat, wklejki, emblematy, figurki, pokrywki

Gdy już wybierzemy odpowiedni puchar na odpowiednią okazję kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej wielkości nie zawsze duże znaczy lepsze. Zostaje jeszcze do ustalenia kolor pucharu. Gdy już to wszystko jest jasne przychodzi pora na zdobienie pucharu, patrząc od góry możemy zdecydować się na następujące zdobienia.

Puchar może być  z przykrywką lub bez przykrywki, do przykrywki możemy przykręcić odpowiednią figurkę sugerującą jakiej dyscypliny dotyczy impreza. Kolejną częścią pucharu jest łącznik podstawy pucharu i kielicha, łącznik możemy przyozdobić emblematem, lub specjalnie zaprojektowaną wklejką do pucharu.

Najczęstszą metodą zdobienia jest umieszczenie dedykowanej tabliczki na pucharze.

 

SUBLIMACJA, jest to technologia termiczna umożliwia przeniesienie nadruku wysokiej jakości i odwzorowania barw, na aluminiowe tabliczki na puchary,  taki nadruk jest odporny na ścieranie i bardzo dobrze odwzorowuje kolory.

Dostępne kolory blach oraz krążków: złoty, srebrny, brązowy, biały. Pliki wykorzystane w projekcie nie muszą (jak w przypadku grawerowania) być wektorowe. Wystarczy dobra rozdzielczość.

 

  

 

 

 

LAMINAT Z GRAWEREM, technologia grawerowania laserem w laminacie, taki sposób zdobienia przypomina najbardziej tradycyjne grawerowanie, głębokie wcięcia, gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. Pliki pod grawer muszą być przygotowane w wektorach/krzywych. Efekt w kolorze czarnym.

Dostępne kolory laminatu: złoty, srebrny, brązowy.

  

 

 

Wklejki do pucharów. Małe a cieszy, dodaj do swojego pucharu małą wyjątkową wklejkę, która spowoduje że twoje trofeum będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. 

  

Przykrywki, figurki. Na szczycie każdego puchar dla podniesienia rangi organizowanej przez nas imprezy, turnieju możemy umieścić przykrywkę z dedykowaną dla dyscypliny figurką lub wklejką.  

   

W razie pytań prosimy o telefon pod numer (+48)663 644 644, (+48)661 644 644, (+48)22 102 1977 lub do wizyty w naszym salonie przy ul. Grochowskiej 178/184, gdzie od ręki wykonamy tabliczkę w technologi subligraf.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium