Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Medale okolicznościowe na zamówienie

Oryginalność to jedna z cech, które cenią sobie ludzie niezależnie od wyznania, kontynentu i epoki. Preferujemy to, co wyjątkowe, to, co zostało przygotowane specjalnie na jakąś okazję, wykonane z uwagi na nas i nasze potrzeby. Nie inaczej jest w przypadku produkcji medali i trofeów na zamówienie, których oryginalne projekty smakują dużo lepiej niż te wydawane w ilościach hurtowych. Zdając sobie świetnie sprawę, że medal medalowi nierówny, oferujemy Państwu możliwość przygotowania medali na zmówienie. Wykonane w ten sposób medale okolicznościowe świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach uświetniających daną postać lub wydarzenie.
Medale przygotowywane na zamówienie są wykonywane zgodnie z indywidualnym projektem Klienta, który może określić ich gabaryty, kolor, typ grawera oraz kształt. Wykonane w ten sposób medale okolicznościowe posiadają unikatowe parametry, które na trwałe zapadną w pamięci osoby obdarowanej.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń (+48) 663 644 644, (+48) 661 644 644, (+48) 22 102 1977 lub napisz maila [email protected]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium