Podziękowania pracownicze, nagrody firmowe dla pracowników 

Dobre relację w firmie, miedzy pracownikami, a zarządem to bardzo ważny czynnik wpływający na ogólną atmosferę pracy, a zarazem jej efektywność. Nagradzanie swoich pracowników to idealny pomysł na zwiększenie więzi z samą firmą i utrzymanie najważniejszych osób na stanowiskach. 

Szukasz idealnej nagrody dla swoich pracowników lub współpracowników, chcesz podziękować swojemu partnerowi biznesowemu. Nie wiesz co wybrać, jaka nagroda będzie najlepsza, czy wybrać dyplom okolicznościowystatuetkę szklaną a może potrzebny jest Ci puchar. Idealnie trafiłeś! w sklepie Pucharowo.PL bardzo dobrze wiemy o co chodzi. Zadzwoń do nas, pomożemy Ci w wyborze, wspólnie zrobimy projekt i przedstawimy Państwu koncept.

Sklep Pucharowo.PL w swojej ofercie ma kilkadziesiąt modeli statuetek szklanychpucharów prestigedyplomów okolicznościowych z drewna czy szkła. Wystarczy wybrać dany model, spersonalizować go a resztą zajmiemy się już my. Gwarantujemy, że każde nasze zamówienie realizujemy z dbałością o każdy szczegół. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48)661 644 644, (+48)663 644 644, (+48)22 102 1977  i wizyty w salonie firmowym przy ul. Grochowskiej 178/184 w Warszawie.

Dyplom szklany DS154 Dyplom szklany DS154
Producent: Tryumf
Cena:

183,06 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium