Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pinsy - znaczniki - bryloki - przypinki biznesowe

Pucharowo.PL jest dystrybutorem pinsów, znaczników, bryloków produkowanych przez Spółdzielnie Socjalną 4SMART (www.4smart.pl). Wykonujemy znaczniki metalowe wytłaczane, odlewane, emaliowane, wypalane czy szczotkowane. Ceny pinów są zależne o techniki i wielkości, najtańsze są pinsy odlewane i galwanizowane ceny zaczynają się od 2,5 zł, Mimo mikroskopowych wymiarów, przeważnie to jest pomiędzy 15 - 25 mm, potrafimy w sposób idealny odwzorować logo.

Pinsy metalowe na zamówienie

Oferujemy do Państwa dyspozycji Pinsy wypalane na zamówienie według projektu, propozycji klienta. Mimo małego rozmiaru produktu 1,5 - 2,5 cm wykonany przez nas pins jest bardzo dokładnie odwzorowany.

Pinsy wypalane są emalią w 250 stopniach. Powoduję to, że produkt w odróżnieniu od konkurencji wyróżnia się znakomitą jakością. Zastosowana technologia pozwala tym samym uzyskać dowolny kolor. Wypalanie emalią jest najlepszym możliwym sposobem produkcji pinsów i zdecydowanie przewyższa jakość nadruku powlekanego.

Końcowy efekt to rewelacyjna jakość pinsu, który zostaje pokryty szklistą powierzchnią z połyskiem.

Pinsy wypalane to idealna forma podziękowania, upominku i wymarzonego prezentu.

Produkcja pinsów: pinsy szczotkowe, produkowane w Warszawie.

Serdecznie polecamy pięknie wykonane pinsy na zamówienie według indywidualnego projektu, zgodnie z  propozycją klienta. Mimo małego rozmiaru produktu 1,5 - 2,5 cm wykonany przez nas pin jest bardzo dokładnie odwzorowany. Przy produkcji pinów stosujemy najlepsze składniki,  do produkcji pinsów wykorzystujemy unikalną technologię odlewów i szczotkowania, o czym świadczy wysoka jakość i unikatowość produktu.

 

Pinsy wytłaczane na zamówienie

Oferujemy do Państwa dyspozycji Pinsy wytłaczane na zamówienie według projektu, propozycji klienta. Mimo małego rozmiaru produktu 1,5 - 2,5 cm wykonany przez nas pins jest bardzo dokładnie odwzorowany.

Technika wykonywania pinsów tłoczonych powoduje, że powierzchnia pinsa nie jest jednolita, a w zagłębieniach stosuje się farby wypalane przy użyciu wysokich temperatur. Stosowane materiały do produkcji pinsów to wysokiej jakości metal i farby wolnoschnące, których kolor wyróżni się z pewnością na tle konkurencji.
Końcowy efekt to unikatowy, wytłoczony pins, który przykuję uwagę niejednego obserwatora.
Pinsy wytłaczane to idealna forma podziękowania, upominku i wymarzonego prezentu.

 

Pinsy wypukłe na zamówienie - Projekt indywidualny

Oferujemy do Państwa dyspozycji Pinsy wypukłe na zamówienie według projektu, propozycji klienta. Mimo małego rozmiaru produktu 1,5 - 2,5 cm wykonany przez nas pins jest bardzo dokładnie odwzorowany.

Technika wykonywania pinsów wypukłych powoduje, że powierzchnia pinsa nie jest jednolita, a w zagłębieniach stosuje się farby wypalane przy użyciu wysokich temperatur. Stosowane materiały do produkcji pinsów to wysokiej jakości metal i farby wolnoschnące, których kolor wyróżni się z pewnością na tle konkurencji.
Końcowy efekt to unikatowy, wypukły pins, który przykuję uwagę niejednego obserwatora.
Pinsy wypukłe to idealna forma podziękowania, upominku i wymarzonego prezentu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium