Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Medale z drewna wycinane, wypalane

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć medali wykonanych z drewna. Jak wiemy medale często kojarzą się z odwagą, bohaterstwem, najwyższym wyróżnieniem. Kolejnym ważnym sektorem, gdzie medale drewniane odnajdują się znakomicie, jest sektor sportowy. Dla sportowca otrzymanie medalu, to często spełnienie marzeń, ukoronowanie ciężkiej pracy.

Drewniane nagrody są z całą pewnością dedykowane do najmłodszych dzieci, w tym także sportowców. Ze względu na tworzywo, z którego powstają, odznaczają się bezpieczeństwem, niską wagą oraz oryginalnością. Technologie, które możemy zastosować w produkcji to: wypalanie laserem, wycinanie w drewnie i malowanie.

Medale drewniane wypalane laserem

Wypalanie laserem, to dobra opcja, jeśli zależy Państwu, aby na drewnianej nagrodzie było wprowadzone dużo, przejrzystego i czytelnego tekstu. Technika wycinania znajdzie swoich zwolenników, jeśli poszukujemy nieszablonowego kształtu, który spodoba się najmłodszym. Ostatnią opcją jest malowanie. Tu tylko ogranicza nas fantazja zamawiającego. Możemy wymalować cały medal, jak i tylko wybrany fragment.

Każdy z nas jest wyjątkowy. Jeżeli z podanej oferty, nie wypatrzyli Państwo medalu z drewna idealnego do wydarzenia sportowe, czy okolicznościowego, zapraszamy do kontaktu. Państwo przedstawią projekt, wizję, a my to skonfigurujemy i sprawimy, że każdy kto go otrzyma poczuję się szczęśliwy.

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe medale drewniane. Idealne medale dla przedszkolaków, lekkie i bezpieczne.  Fotografie medali poniżej i ich cenny są orientacyjne.  Jako przykład pokazujemy różne rodzaje medali, medale wypalane, medale ażurowe, wycinane. Medale są różnej wielkości i różnych kształtów.  Technologiczne możliwości wykonania medali drewnianych to wypalanie, wycinanie, a jakość wykonania, czy dokładność, kształt medalu, jego wielkość to gdzie znajduje się logo, zależy od Państwa.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium