Katalog Medale Tryumf Champion Supreme

Odlewane Medale Sportowe, Medale z Pleksi dla Dzieci, Metalowe Medale Szklane - Nagrody Biznesowe, Szkolne, Sportowe

Pucharowo.PL to sklep internetowy gwarantujący Klientom szeroki asortyment, wśród którego znajdziesz m.in. m.in. medale okolicznościowe z pleksi, metalu, szkła. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych medali odlewanych. Medale okolicznościowe stanowią powód do dumy, dla tych którzy je otrzymają. Są pamiątką na lata, która przypomina o ważnych osiągnięciach i zasługach. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać medale odpowiadające Twoim wymaganiom. Pucharowo.PL to profesjonalny sklep online.

Medale okolicznościowe, w tym również sportowe są ważnym aspektem oferty naszego sklepu z pucharami. Szeroki wybór, różnorodność kształtu, rozmiaru, materiału i barwy powodują, że Klient znajdzie medale i puchary odpowiadające jego gustom. Możliwości wykonania grawerów technikami tradycyjnymi lub nowoczesnymi, powodują, że medale okolicznościowe mogą być spersonalizowane i zrealizowane na indywidualne zamówienie. Tego rodzaju medal z grawerem to doskonała pamiątka nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci.

Estetycznie wykonane medale z pleksi w rozsądnych cenach to asortyment, z którego słynie nasz sklep internetowy Pucharowo.PL. Oferujemy postumenty i figurki dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm. Nie ograniczamy się wyłącznie do pozycji zawartych w ofercie. Medale okolicznościowe, w tym medale na zamówienie, odzwierciedlające wyobraźnię Klienta to zlecenia, które są dla nas wspaniałym wyzwaniem.

Medale okolicznościowe, jakie znajdziesz w naszym sklepie z pucharami, są tanie i eleganckie. Proponujemy medale sportowe: odlewane z dowolnego metali, a także medale szklane. Na zamówienie wykonujemy grawerowanie na szkle i nadruki na medalach.

Sklep internetowy w ramach swojej bogatej oferty proponuje Klientom m.in. etui do dyplomów czy medali. Mogą one służyć zarówno do wyróżnień podczas imprez sportowych, biznesowych, jak i prywatnych. Dyplomy papierowe są ekonomiczną formą nagrody dla uczestnika, dla obdarowanego zaś bardzo cenną. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać dyplomy papierowe adekwatnie do Państwa budżetu.

Medale okolicznościowe na każdą kieszeń są dostępne w naszym sklepie online. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Prosimy o kontakt pod nr tel. (+48) 663 644 644, (+48) 661 644 644, (+48) 22 102 1977. Zadzwoń i otrzymaj korzystny rabat.

 

 

Na witrynie Medale Sklep z Pucharami - Pucharowo znajdą Państwo setki rodzajów medali okolicznościowych, dostępne są tanie medale od 1,47 zl za sztukę, do prestiżowych medali z nadrukiem po 6,99 zł, eleganckie medale szklane czy indywidualnie projektowane medale odlewane.

Pucharowo.PL - najlepszy sklep z pucharami i medalami w Warszawie. W sklepie Pucharowo.PL można po za tym kupić lub zamówić statuetki, dyplomy drewniane, dyplomy szklane. Sklep czynny jest od godziny 9 do 19, na miejscu w sklepie wykonujemy grawerowanie, nadruki, sublimacja. Dostępny jest duży wybór trofea sportowe szklane, kryształy, medale, postumenty. Puchary i medale wykonane są ze stali lub plastiku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium