MEDALE Z NADRUKIEM

Stalowe Medale z Nadrukiem Luxor Jet - Medal ze Zdjęciem

Stalowe medale z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają wyjątkowego i niepowtarzalnego medalu w bardzo atrakcyjnej cenie.  Nadruk  Luxor firmy Tryumf pozwala na medalu w sposób trwały nanieść dowolny obraz, zdjęcie, bez konieczności tworzenia matryc, klisz itp., co znacząco obniża koszt. Każdy medal może mieć inny wygląd i wpływa to na cenę. W odróżnieniu od medali tłoczonych czy odlewanych nie ma konieczności wykonywania bardzo kosztownej matrycy i drogie projektu. 

Medal może byś spersonalizowany specjalnie dla Ciebie, idealny na uroczystości rodzinny, imprezy firmowe czy eventy. Laserowy nadruk idealnie odwzorowuje kolory i pozwala na spersonalizowanie każdego medalu np. poprzez wydruk innego imienia, czy zdjęcia na medalu.   Personalizacja może być jednostronna lub dwustronna.

Medale z nadrukiem to nic innego jak medale tworzone przy pomocy zaawansowanej technologii LuxorJet. Technika ta cechuje się wyjątkowym odwzorowaniem szczegółów, a więc idealnie spełni swoją powinność w tworzeniu obrazów, malowniczych tekstów, które chcą Państwo nanieść na swój wymarzony medal.

Medale z drukiem LuxorJet cechują się niepowtarzalnym designem. Dodatkowym atutem produktów jest możliwość personalizacji nagrody zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie. Pozwoli to na zastosowanie większej ilości tekstu, lub umieszczenie dwóch różnych grafik po obu stronach medalu.

Jeśli podoba się Państwu któraś z naszych propozycji lub stanowiła źródło inspiracji, zapraszamy do kontaktu.

MEDALE Z NADRUKIEM Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów