Termin realizacji liczy się od dnia akceptacji projektu.
Pamiętaj o sprawdzaniu skrzynki email po złożeniu zamówienia
Piramida rabatów, kupuj więcej, płać mniej!:
od 500zł
7% rabatu
od 1000zł
9% rabatu
od 2000zł
13% rabatu
od 4000zł
21% rabatu
Sprawdź nas, zadzwoń po rabat!
5
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Termin realizacji liczy się od dnia akceptacji projektu.
Pamiętaj o sprawdzaniu skrzynki email po złożeniu zamówienia
Opis
W301–W303 to linia prostokątnych statuetek szklanych, stworzonych z myślą o formalnych wydarzeniach i eleganckim wyróżnianiu zasług. Ich przejrzysta forma i gładkie krawędzie przyciągają uwagę swoją klasyczną geometrią. Model ten doskonale odnajduje się w środowiskach korporacyjnych, w których liczy się umiar i estetyka. Statuetka sprawdzi się zarówno jako nagroda, jak i forma symbolicznego podziękowania.
Dostępne są trzy warianty tego modelu: W301 – 100x150x10 mm, W302 – 125x180x10 mm, W303 – 150x200x10 mm. Ta gradacja rozmiarów umożliwia tworzenie hierarchii nagród, dopasowanych do stopnia wyróżnienia lub kategorii tematycznych. Każdy z modeli utrzymuje ten sam styl, co pozwala zachować wizualną spójność całej ceremonii.
Choć forma statuetki jest oszczędna w środkach, jej zastosowanie jest szerokie. Pasuje zarówno do wydarzeń wewnętrznych firm, jak i do konkursów branżowych, jubileuszy, inicjatyw kulturalnych czy edukacyjnych. Uniwersalny wygląd sprawia, że nie narzuca kontekstu i może być wykorzystana jako nagroda główna, wyróżnienie lub pamiątka o symbolicznym charakterze.
Ten model łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując możliwość personalizacji poprzez grawer, lub nadruk UV. Dzięki temu każda nagroda może zyskać indywidualny charakter, pozostając jednocześnie gotową do wręczenia bez zbędnego oczekiwania. To idealne rozwiązanie zarówno dla organizatorów ceniących szybki czas realizacji, jak i tych, którzy chcą podkreślić wyjątkowość okazji. Statuetka doskonale sprawdza się podczas wydarzeń z dużą liczbą uczestników, łącząc profesjonalny wygląd z elastycznością dopasowania.
Aplikacja pozioma oraz pionowa.
A - W301: 100x150x10 mm;
B - W302: 125x180x10 mm;
C - W303: 150x200x10 mm;
Dane techniczne
| Materiał Wykonania | Szkło |
| Grubość w centymetrach | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)