Katalog Dyplomy Tryumf Supreme Champion

Dyplomy Drewniane, Dyplomy Szklane, Dyplomy Papierowe, Okolicznościowe Dyplomy na Zamówienie

Pucharowo.PL w swojej bogatej ofercie prezentuje dyplomy grawerowane – szklane i drewniane, a także wersje papierowe, które umożliwiają ich wręczenie np. podczas szkolnych zawodów. Dyplomem nazywano w średniowieczu dokument. Dzisiaj jest to dowód dysponowania określonymi umiejętnościami lub wyróżnienie za konkretne osiągnięcia. W naszym sklepie internetowym Klienci znajdą idealne propozycje na każdą okazję – w tym dyplomy sportowe. Konsultanci profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać produkt będący adekwatny do budżetu.

Dyplomy grawerowane – szklane i drewniane mogą być alternatywą dla klasycznych nagród typu puchary sportowe czy medale okolicznościowe – albo ich uzupełnieniem. Na Pucharowo.PL znajdziesz dyplomy różniące się gabarytami, materiałem oraz tematyką. Do dyspozycji oddajemy dyplomy drewniane z nadrukiem kolorowym, z blaszką grawerowaną, a także wersje szklane z grawerem tradycyjnym lub nowoczesnymi metodami. Wszystkie z nich mogą zawierać również eleganckie etui.

Oferujemy dyplomy okolicznościowe na zamówienie dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm. Nie ograniczamy się wyłącznie do pozycji zawartych poniżej – propozycje dopasowujemy do Twoich możliwości finansowych. W razie pytań prosimy o telefon – otrzymaj poradę i zniżkę pod numer (+48) 663 644 644 lub (+48) 661 644 644 albo (+48) 22 102 1977, możesz również do nas napisać na adres [email protected] 

 

Pucharowo.PL - Katalog z dyplomami drewnianymi grawerowanymi. Stwórz unikalny dyplom dla kogoś bliskiego, zadzwoń do nas specjalnie dla Ciebie stworzymy unikalny projekt graficzny. A później wybierzemy jedną z form odwzorowania projektu: grawerowanie, sublimacja, laser. Następnie idealnie odwzorujemy projekt, tak wykonany dyplom na zamówienie, dotrze do Ciebie w ciągu 48 godzin od zatwierdzenia projektu.

Pucharowo.PL Sklep z pucharami i medalami w Warszawie prowadzi sprzedaż wysyłkową w całej Polsce. W sklepie Pucharowo.PL można po za tym kupić lub zamówić statuetki odlewane, dyplomy szklane na zamówienie grawerowane, dyplomy szklane z nadrukiem laserowym i wypełnieniem farbą. Sklep czynny jest od godziny 10 do 17, na miejscu w sklepie wykonujemy grawerowanie, nadruki, sublimacja. Dostępne trofea sportowe szklane, kryształy, medale, postumenty, są wysokiej jakości i wspaniale prezentują się w gablotach. Zapraszamy na zakupy nasza Internetowa witryna z pucharami jest czynna całą dobę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium