MEDALE ODLEWANE

Medale odlewane -  produkcja medali - medale na zamówienie

Rangę uroczystych wydarzeń warto podkreślić w wyjątkowy sposób. Jednym z nich jest wykonanie na zamówienie indywidualnego medalu odlewanego, który wspaniale odda charakter uroczystości i sprawi, że będzie ona zapamiętana na długo. Zbliża się rocznica założenia miasta, ważne wydarzenie na uniwersytecie, a może inna okazja? Postaw na profesjonalnie wykonane medale na zamówienie, które dostępne są na stronie Pucharowo.PL. Znajdziesz tutaj wyjątkowe wyroby, które zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów. Produkty zachwycają starannym wykończeniem oraz dbałością o każdy detal. Do wyboru są medale odlewane wykonane z imitacji złota, srebra i brązu, a także niklu oraz basemetalu. Możesz zdecydować się na medal okrągły, kwadratowy, medal ażurowy, medal malowany a także przesłać indywidualny projekt Dzięki tak szlachetnej oprawie każde wydarzenie nabierze większego prestiżu. Szczegóły produkcji medali oraz opis i sposób ich wykonanie znajdą Państwo na stronie www.4smart.pl.


Oryginalność to jedna z cech, które cenią sobie ludzie niezależnie od wyznania, kontynentu i epoki. Preferujemy to, co wyjątkowe, to, co zostało przygotowane specjalnie na jakąś okazję, wykonane z uwagi na nas i nasze potrzeby. Nie inaczej jest w przypadku produkcji medali i trofeów, których oryginalne projekty smakują dużo lepiej niż te wydawane w ilościach hurtowych. Zdając sobie świetnie sprawę, że medal medalowi nierówny, oferujemy Państwu możliwość przygotowania medali na zmówienie. Wykonane w ten sposób medale okolicznościowe świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach uświetniających daną postać lub wydarzenie. 
Medale przygotowywane na zamówienie są wykonywane zgodnie z indywidualnym projektem Klienta, który może określić ich gabaryty, kolor, typ grawera oraz kształt. Wykonane w ten sposób medale okolicznościowe posiadają unikatowe parametry, które na trwałe zapadną w pamięci osoby obdarowanej.


Jedną z ważnych gałęzi w produkcji medali, o której należy pamiętać jest produkcja medali odlewanych. Podobnie jak w technice przy produkcji medali tłoczonych, koszt produkcji przewyższa cenę standardowego medalu. Jednak powstały medal w ten sposób wyróżnia się charakterystycznym kształtem, jakością oraz ostrością wprowadzonych elementów.W medalach odlewanych wyróżniamy następujące kombinacje medali: klasyczny odlew, medale odlewane ażurowy, medal odlewany malowany, która odpowiadają za kształt medalu. Za barwę medalu odpowiadają następujące techniki: galwanizacja oraz malowanie kolorowo farba olejną, oraz malowane farbami akrylowymi. W razie pytań prosimy o telefon 663-644-644. Zadzwoń po rabat.

MEDALE ODLEWANE Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów