Statuetki szklane ze zdjęciem na zamówienie z grawerem 0
Statuetki szklane ze zdjęciem na zamówienie z grawerem.

Mamy do zaoferowania Państwu takie produkty jak breloki, buttony, trofea sportowe: drewniane, szklane i kryształowe, puchary metalowe oraz plastikowe, statuetki, emblematy na przód medalu, plastikowe figurki, medale, dyplomy drewniane jak również papierowe, tabliczki na puchary, wstążki do medali oraz niezastąpione nagrody. W sklepie Pucharowo.PL znajdziecie Państwo również statuetki okolicznościowe. 
Masz pytania? Zadzwoń 661-644-644!

 

Trofea sportowe oferowane przez Sklep Pucharowo.PL cechują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz nową estetyką. Swymi formami wpisują się w tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne wzornictwo. Wśród nich można przykładowo wymienić puchary odlewane i plastikowe statuetki. W bogatym asortymencie, którym dysponuje Sklep Puchary dostępne są też medale w wybranych kategoriach i dyscyplinach sportowych, jak np. dyplomy dla sportowców.


Szczególnie piękne są szklane puchary z serii Prestige. Są one nagrodą wyjątkową i doskonale prezentującą się w gablocie, w której zwycięzcy i uczestnicy umieszczają zdobyte przez siebie trofea sportowe. Natomiast statuetki mogą się stać idealną nagrodą dla piłkarzy, koszykarzy, lekkoatletów oraz zawodowych sportowców reprezentujących inne dyscypliny.

Niewątpliwie puchary oraz statuetki, na których zostanie wygrawerowane nazwisko zwycięzcy, stanowią dla sportowca dodatkową motywację do jeszcze bardziej intensywnych i wytężonych treningów. Jednak nawet najmniejsze, symboliczne upominki, są wartościowymi nagrodami dla sportowców, gdyż podkreślają ich wysiłek i zaangażowanie w to, co robią.  

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Pucharwo.PL oferującego trofea sportowe Tryumf.

Pucharowo.PL zajmuje się kompleksowym wyposażeniem podmiotów i instytucji sportowych, a także klientów indywidualnych w pucharymedalefigurkistatuetkidyplomy i inne trofea sportowe oraz pozostałe formy nagród sportowych i niesportowych.. W ramach swojej działalności sklep prowadzi produkcję oraz sprzedaż, hurtową i detaliczną. Zapewniamy terminową i sprawną realizację zamówień.

Polecamy nasze piękne statuetki szklane na zamówienie z grawerem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium