Produkcja Medali 0
Produkcja Medali

Produkcja medali okolicznościowych

Pucharowo.PL może wykonać dla Państwa dowolnej wielkości i wzoru medal okolicznościowy.

Medale odlewane, monety sportowe czy okolicznościowe są najlepszym elementem upamiętniającym ważne wydarzenie oraz bardzo dobrą formą nagrody za wybitne osiągnięcia. Często wręczane są również w formie podziękowania dla osób zasłużonych. Wszystkie med

Oferujemy jakość i estetykę wykonania, która pozwoli Państwu w sposób godny miejsca i okoliczności, podkreślić rangę chwili i wydarzenia. Wyjątkowy medal pozostanie pamiątką, budzącą wspomnienia i cieszącą oko starannością wykonania.

Nasza firma wykorzystuje modelowanie komputerowe 2d. Dlatego przed wykonaniem projektu opracowujemy wektorowy projekt zgodny z wymaganiami technicznymi wynikającymi z techniki odlewu.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie oszacować koszty wykonania danych medali w oparciu o przesłane materiały.


Wycena produkcji medali

Jeśli interesuje Państwa szczegółowa wycena prosimy o maila na adres p[email protected]

Informacje niezbędne do wyceny produkcji:

  • planowany terminie realizacji (standardowy czas realizacji to 14-21 dni roboczych)/ termin do ustalenia

  • w przypadku medali/monet planowana wielkość (grubość i średnica)

  • planowany nakład

Możecie Państwo poinformować nas również jaki budżet chcielibyście przeznaczyć na daną realizację i jaka ilość elementów jest potrzebna a my postaramy się optymalnie dostosować technologię i wielkość.

Podczas składania zapytania prosimy o podanie numeru telefonu kontaktowego.

ale wykonujmy na indywidualne zamówienie. Zależy nam aby każdy wykonany przez nas projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium