Medale Okolicznościowe - Sklep Warszawa - Dobra Cena 0
Medale Okolicznościowe - Sklep Warszawa - Dobra Cena

Medale okolicznościowe

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą  na medale okolicznościowe oraz sportowe. Te wykonane z wysokiej jakości materiałów medale dostępne są w sklepie Pucharowo.PL.

 

Artykuły w naszej ofercie znajdują się w trzech kategoriach, uwzględniających średnicę medalu – 45-60 mm, 60 mm oraz 70 mm i większe. Na wszystkich można umieścić, w przeznaczonym do tego miejscu, emblemat nawiązujący do wybranej dyscypliny sportowej. Na Państwa życzenie możemy także wykonać dowolnie zaprojektowany emblemat w formie kolorowego logo lub innej grafiki. Wystarczy przesłać wytyczne, a nasz zespół przygotuje dla Państwa, nieodpłatnie, wizualizację gotowego produktu wraz z projektem.

Zachęcamy również do zapoznania się z nowościami w naszej ofercie, jak np. szklane medale, przystosowane do graweru laserowego lub kolorowego druku. Dla kompletności zamówień oferujemy Państwu szeroki wybór szarf, wstążek oraz etui dla każdego z artykułów.

Mamy świadomość, że artykuły mające upamiętniać ważne wydarzenia muszą być nie tylko trwałe ale i piękne, mają zachwycać i zapadać w pamięć. Dlatego przykładamy szczególną uwagę do starannego wykończenia każdego egzemplarza. Mamy bogate doświadczenie i jeśli nie są Państwo pewni, co należy zrobić, by medale okolicznościowe stały się niezapomnianym trofeum sportowym, nasz zespół w sposób fachowy doradzi, jak to osiągnąć.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Pucharowo.PL

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium