Eventy Sportowe

Nagrody sportowe są nieodłączną częścią wszystkich wydarzeń sportowych, zarówno zawodów szkolnych jak i większych imprez okolicznościowych. To co zostaje po zorganizowanym wydarzeniu to właśnie nagrody, te za udział oraz te dla zwycięzców. Dobrze dobrane i spersonalizowane będą przypominały o emocjach występujących podczas rozgrywek. 

Jeśli poszukują Państwo nagrody o wyjątkowych walorach estetycznych, a ponadto wykonanej z ogromnym kunsztem, warto zdecydować się na oferowane przez nas statuetki.  To bez wątpienia doskonały wybór dla najlepszej drużyny, bądź wartego wyróżnienia zawodnika. Szeroki wybór modeli sprawia, że statuetkę można dopasować do charakteru nie tylko gali sportowej, ale także innych prestiżowych wydarzeń: zakończenia studiów i odebrania dyplomu, wygranej w konkursie muzycznym lub tanecznym, ukończenia szkoły gastronomicznej i wielu innych, równie istotnych okoliczności.

Trofeum dopasowane i spersonalizowane pod konkretną dyscyplinę doskonale współgra z wizerunkiem, który organizator wydarzenia chce kreować oraz z emocjami, jakie pragnie budzić u odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48)661 644 644, (+48)663 644 644, (+48)22 102 1977  i wizyty w salonie firmowym przy ul. Grochowskiej 178/184 w Warszawie.

Dyplom szklany DS154 Dyplom szklany DS154
Producent: Tryumf
Cena: 138,70 zł
zobacz więcej
Puchar turniejowy EBI 4177 Puchar turniejowy EBI 4177
Producent: Tryumf
Cena: 54,95 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium