Jubileusz 

Jest taki czas w życiu każdego z nas w którym coś się zaczęło i są dni, które nam o tym przypominają. Mogą one mieć znaczenie historyczne, nawiązywać do całego kraju bądź tylko miasta. Świętować możemy założenie firmy, początek pięknej znajomości czy też długie lata życia naszych babć i dziadków. Jubileuszem nazywamy dlatego okrągłą rocznicę jakiegoś wydarzenia, z okazji którego organizowana jest uroczystość. Nagrody jubileuszowe są zatem szczególnym odznaczeniem. Spersonalizowane indywidualnie dla obdarowanej osoby lub osób nadadzą wydarzeniu większej wyniosłości i charakteru.

Sklep Pucharowo.PL w swojej ofercie ma kilkadziesiąt modeli statuetek szklanychpucharów prestigedyplomów okolicznościowych z drewna czy szkła. Wystarczy wybrać dany model, spersonalizować go a resztą zajmiemy się już my. Gwarantujemy, że każde nasze zamówienie realizujemy z dbałością o każdy szczegół. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48)661 644 644, (+48)663 644 644, (+48)22 102 1977  i wizyty w salonie firmowym przy ul. Grochowskiej 178/184 w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium