Statuetki dla Dzieci

Wbrew pozorom dzieci to jedni z bardziej wymagających klientów. Dlatego z wielką radością projektujemy i wykonujemy nagrody kierowane specjalnie dla nich. Mówi się, że dzieci nie potrafią kłamać czy udawać, dlatego cieszymy się z ich szczerego uśmiechu i radości jaka towarzyszy im podczas wręczania nagród. Ich szczęście jest naszym motorem napędowym w tworzeniu oryginalnych i kolorowych medali. Za każdym razem kiedy projektujemy i wykonujemy nagrody  odnajdujemy w sobie coś z dziecka i projektujemy je z dziecięcą radością.   

W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów, zróżnicowanych pod względem tematycznym i kolorystycznym - od mocno nasyconych barw po monochromatyczne. Nowością jest zastosowanie nadruku techniką formowania przestrzennego zapewniającą doskonałą jakość, niezwykłą trwałość oraz pełne odwzorowanie barw. Trofeum dopasowane i spersonalizowane pod konkretną dyscyplinę doskonale współgra z wizerunkiem, który organizator wydarzenia chce kreować oraz z emocjami, jakie pragnie budzić u odbiorców

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego (+48)661 644 644, (+48)663 644 644, (+48)22 102 1977  i wizyty w salonie firmowym przy ul. Grochowskiej 178/184 w Warszawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium