Puchary dla dzieci, przedszkolaków

Wbrew pozorom dzieci to jedni z bardziej wymagających klientów. Dlatego z wielką radością projektujemy i wykonujemy nagrody kierowane specjalnie dla nich. Mówi się, że dzieci nie potrafią kłamać czy udawać, dlatego cieszymy się z ich szczerego uśmiechu i radości jaka towarzyszy im podczas wręczania nagród. Ich szczęście jest naszym motorem napędowym w tworzeniu oryginalnych i kolorowych medali. Za każdym razem kiedy projektujemy i wykonujemy nagrody  odnajdujemy w sobie coś z dziecka i projektujemy je z dziecięcą radością.  

Gdy już wybierzemy odpowiedni puchar na odpowiednią okazję kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej wielkości nie zawsze duże znaczy lepsze. Zostaje jeszcze do ustalenia kolor pucharu. Gdy już to wszystko jest jasne, przychodzi pora na zdobienie pucharu, patrząc od góry możemy zdecydować się na następujące zdobienia.

Puchar może być  z przykrywką lub bez przykrywki, do przykrywki możemy przykręcić odpowiednią figurkę sugerującą jakiej dyscypliny dotyczy impreza. Kolejnym etapem jest zdobienie kielicha pucharu, możemy go przyozdobić naklejkami waterdrop, do wyboru mamy kilka przykładowych naklejek ale możemy wykonać na zamówienie indywidualny projekt. Kolejna częścią pucharu jest łącznik podstawy pucharu i kielicha, łącznik możemy przyozdobić emblematem, lub specjalnie zaprojektowaną wklejką do pucharu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium