Medale dla dzieci

Wbrew pozorom dzieci to jedni z bardziej wymagających klientów. Dlatego z wielką radością projektujemy i wykonujemy nagrody kierowane specjalnie dla nich. Mówi się, że dzieci nie potrafią kłamać czy udawać, dlatego cieszymy się z ich szczerego uśmiechu i radości jaka towarzyszy im podczas wręczania nagród. Ich szczęście jest naszym motorem napędowym w tworzeniu oryginalnych i kolorowych medali. Za każdym razem kiedy projektujemy i wykonujemy nagrody  odnajdujemy w sobie coś z dziecka i projektujemy je z dziecięcą radością.   

Nasza oferta jest bardzo obszerna w tym zakresie. Tworzymy oryginalne medale na zamówienie zarówno na duże imprezy jak i pikniki czy zawody szkolne. Także na imprezy o praktycznie każdej tematyce ( andrzejkową, mikołajkową, na dzień dziecka, na dzień ziemi ). Mogą Państwo zdecydować się na klasyczne medale okrągłe lub o kształtach nieregularnych, jedno- lub dwustronne, kolorowe lub monochromatyczne, Uważamy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Nie można zapomnieć również o nierozłącznym dodatku do każdego medalu, czyli o dopasowanej wstążce dzięki której zwycięzcy będą mogli powiesić swój medal na piersi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium