Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Medale kolorowe z pleksi dla dzieci, przedszkolaków

Zwycięstwo i tryumf salonu Pucharowo.PL w kategorii najładniejszy medal dla przedszkola w roku 2018,  jako sklep internetowy oferujący m.in. medale z pleksi, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i poszerza swoją ofertę o medale z tworzywa. Dzięki zastosowaniu nowemu rozwiązaniu – kolorowej pleksi transparentnej medale mogą mieć spersonalizowane barwy i tonacje, dzięki czemu atrakcyjna pamiątka na lata jeszcze bardziej zyska na estetycznemu i efektownemu wykonaniu.Innowacyjna metoda realizacji pozwala uatrakcyjnić dedykowane medale dla dzieci, na optymalnym połączeniu walorów produktów z pleksi bezbarwnej i kolorów korzystają zamawiane przez Państwa medale i ich wizualny aspekt.

Zastosowanie pleksi transparentnej powoduje, że produkt cechuje szeroka gama kolorystyczna i zarazem przezroczystość. Medale okolicznościowe wykonane z kolorowej pleksi transparentnej idealnie nadają się do kompozycji z grawerem. Dedykowana przez Klientów treść zyskuje wówczas na atrakcyjnym wizualnie przekazie.Produkujemy medale na zamówienie w trzech kolorach - czerwonym, niebieskim i zielonym, dzięki elastycznym cechom związanym z obróbką  z kolorowej pleksi transparentnej mogą występować na medalach z różnych tworzyw.

W salonie Pucharowo.PL, medali mamy bez liku, mamy medale odlewane na zamówienie, medale wycinane z pleksi, medale drewniane dla przedszkolaków, medale szklane grawerowane dla biznesu. Zapraszamy do salonu  Pucharowo.PL, gdzie wspólnie zaprojektujemy dla Państwa medal a następnie wykonamy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium