Szukasz pomocy, nie wiesz jakie trofeum wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas: kom.: (+48) 661 644 644, (+48) 663 644 644,  tel.:  (+48) 669 644 644,  email: [email protected]

Kubek Matka Boża z Guadalupe KBMATG2 - Prezent Okazjonalny

Dostępność: tak
Wysyłka w: 3-5 dni roboczych (od akceptacji projektu) [SEZON! - podaj termin wydarzenia w uwagach]
Cena: 35,00 zł 35.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kubek Matka Boża z Guadalupe KBMATG2 - Prezent Okazjonalny

Biały, ceramiczny kubek z postacią Matki Bożej z Guadalupe oraz z motywami kwiatów. Wolne miejsce może być przeznaczone na indywidualny nadruk.

 

Pojemność: 330 ml

 

Kolory mogą nieznacznie różnić się od tych przedstawionych na wizualizacjach lub zdjęciach. Spowodowane jest to różnymi ustawieniami monitorów lub padającym światłem w chwili robienia zdjęcia.

 

 

 

 

"Niewiasto, oto Syn Twój (...), oto Matka Twoja"

(J 19, 26B-27A)

Z krzyża Jezus najpierw zwraca się do swojej Matki, a następnie do ucznia. Obydwie wypowiedzi pokazują, że Jezus tworzy między tymi dwiema osobami najściślejszą więź. Wyrażają ją odpowiadające sobie określenia: „syn Twój” i „Matka twoja”. W ten sposób testamentalną wolą Ukrzyżowanego Jezusa Jego Matka staje się Matką umiłowanego ucznia, a on Jej synem. Ponieważ obydwie osoby mają wymiar typowy, reprezentatywny („Niewiasta”, „uczeń umiłowany”), Maryja staje się Matką wszystkich uczniów Jezusa, a oni otrzymują w Niej swoją Matkę.

Obecność Maryi pod krzyżem potwierdza Jej oblubieńczą więź z Jezusem i Jej zjednoczenie z Synem w godzinie Jego wyniszczenia. Stanie przy Ukrzyżowanym wskazuje na Jej męstwo, odwagę i wytrwałość, ale również oznacza Jej współczucie.

Po słowach skierowanych do Matki Jezus zwraca się do umiłowanego ucznia: „Oto Matka twoja”. W Jej osobie cały Kościół, wszyscy uczniowie Jezusa, otrzymali Matkę. Dar Matki, będący integralną częścią „godziny” Jezusa, został przyjęty przez ucznia, który „wziął Ją do siebie”.

 

Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o klasach kubków oraz ich myciu.

Dane techniczne

Średnica w centymetrach 8
Wysokość w centymetrach 9,5

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium