Katalog Odlewy Tryumf

Odlewy Okolicznościowe, Statuetki Sportowe, Figurki Odlewane - Nagrody Sportowe i Biznesowe

Pucharowo.PL ma przyjemność przedstawić statuetki sportowe, które mogą być znakomitymi nagrodami biznesowymi dla uczestników zawodów sportowych lub być idealnym uzupełnieniem trofeów typu puchary i medale. Proponowane przez nas figurki odlewane mogą być również prezentem na imprezy prywatne lub biznesowe. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą i pomogą dobrać statuetki okolicznościowe adekwatnie do budżetu.

Serwis internetowy Pucharowo.PL oferuje statuetki sportowe o różnych kształtach, gabarytach i barwach. Niektóre figurki z naszych wirtualnych półek zaprojektowane są na potrzeby konkretnych dyscyplin sportowych, inne mają charakter uniwersalny. Wśród naszych licznych propozycji znajdziesz m.in. statuetki odlewane, czy też statuetki szklane, idealnie pasujące do biznesowych imprez lub do sportowych nagród o wznioślejszym charakterze. Dzięki naszemu zapleczu technicznemu statuetki okolicznościowe możemy personalizować zgodnie z wymogami Klientów. W takich przypadkach wykonujemy statuetki na indywidualne zamówienie oraz z grawerem. Nasz sklep z pucharami ma w swojej ofercie bardzo duży wybór statuetek okolicznościowych, odlewanych, szklanych, wykonanych z metalu lub silikonu.

Sklep internetowy Pucharowo.PL oferuje statuetki okolicznościowe dla Klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz firm. Nie ograniczamy się wyłącznie do pozycji zawartych w ofercie. Statuetki zrealizowane według pomysłów Klientów to dla nas wyzwanie i satysfakcja.

Oferujemy statuetki na każdą kieszeń. W razie pytań prosimy o telefon. Zadzwoń po poradę i rabat pod numer (+48) 663 644 644 i (+48) 661 644 644, (+48) 22 102 1977.  Możesz też do nas napisać na adres [email protected].

 

 

Figurki odlewane, bardzo duży wybór to idealny prezent na nagrody sportowe ale także indywidualne. Na życzenie klienta wykonujemy nadruki i indywidualne projekty. Cena tabliczki sublimacyjnej zaczyna się od 4 zł., więcej informacji znajdą państwo na naszej witrynie internetowej w dziale usługi, grawerowanie.

Pucharowo.PL Producent medali na zamówienie, sprzedawca oferujący statuetki, trofea, medale okolicznościowe i pamiątkowe, dyplomy, koszulki sportowe, medali. Puchary, szklane, stalowe, klasyczne statuetki szklane, drewniane, ceramiczne, metalowe, plastikowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium