Dyplomy, drewniane, szklane, papierowe na każdą okazję

 

Jeżeli chcesz okazać swoją wdzięczność, pogratulować, nagrodzić zwycięzców sportowego lub biznesowego wydarzenia w więcej niż kilku słowach na tabliczce, warto zastanowić się nad unikatowym dyplomem zrobionym na zamówienie pod konkretną i jedyną sytuację.  

Dyplomy to bardzo efektywne rozwiązanie dla organizatorów wydarzeń dysponującymi ograniczonym budżetem na nagrody, ale nie ujmującym emocji towarzyszących przy ich wręczaniu. Są idealną alternatywą dla pucharów, statuetek i innych nagród rzeczowych. Dostojnie zaprezentują zdobyte zwycięstwo bądź podniosą prestiż wydarzenia. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644. 

  

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę różnych dyplomów na każdą okazję.

  • Dyplomy papierowe
  • Dyplomy tematyczne
  • Dyplomy drewniane z nadrukiem kolorowym 
  • Dyplomy drewniane z blaszką grawerowaną
  • Dyplomy MDF z laminatem grawerowanym
  • Dyplomy szklane z grawerem
  • Dyplomy z tworzywa sztucznego

 

 

Z uwagi na to, że nasze dyplomy charakteryzują się niebanalną szatą graficzną oraz bogactwem kolorów poniżej znajdą Państwo przykładową instrukcję spersonalizowania dyplomu.

Wybierz rodzaj swojego dyplomu

Dyplom papierowy, drewniany, szklany? W naszej ofercie można znaleźć proste i eleganckie podkłady drewniane lakierowane lub szlifowane szklane. Stanowi to jedną z najważniejszych cech dyplomu ponieważ ukazuję to charakter zdobytej nagrody lub podziękowań.

Wybierz tło

Na co najpierw zwraca się uwagę? Na tło, ponieważ zajmuje całą powierzchnie dyplomu, zanim wgłębimy się w jego zawartość. Oferujemy możliwość personalizacji dyplomów w postaci doboru odpowiedniego tła, na które nanoszona jest personalizacja. Efekt ten można uzyskać za pomocą druku Luxorjet, grawerowania laserowego oraz grawerowania w laminacie. Znajdą Państwo u nas różnokolorowe blaszki i laminaty oraz blaszki z ozdobną ramką. 

Sformułuj swój tekst

Czasem słowo Dziękuje lub Gratulacje nie wystarcza. Sformułuj swoje intencje w wielu słowach, tak aby obdarowana osoba wiedziała jakie znaczenie ma dla Ciebie ta nagroda oraz samo wydarzenie. 

Wybierz odpowiednie etui 

Wyjątkowy dyplom zasługuje na eleganckie etui. Dobierając odpowiednie etui do swojego spersonalizowanego dyplomu, nadasz wyjątkowości twojemu wydarzeniu i jeszcze bardziej podkreślisz moment wręczania zdobytych nagród. Poziome etui dostępne w kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim. 

 

  

 

 

Pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić nasze gotowe propozycje i szybko znaleźć nagrodę do niemalże każdej dyscypliny

Szybko wygodnie i profesjonalnie 

Nie wiesz na co się zdecydować ? Zapraszamy do kontaktu pod numerami (+48) 661 644 644 lub (+48) 663 644 644.

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium