Aktualne możliwości dostaw trofeów sportowych:

- DPD 

* Przedpłata - 18,75 zł

* Pobranie - 28,75 zł

- ODBIÓR OSOBISTY (PUCHAROWO.PL)

Sklep z Pucharami - Pucharowo.PL -  sklep z pucharami i medalami w Warszawie. W sklepie Pucharowo.PL można kupić lub zamówić trofea sportowe: medale okolicznościowe, statuetki, dyplomy drewniane, dyplomy szklane, puchary sportowe, medale.  Sklep Puchary czynny jest od poniedziałku do piątku w godziny 9:00 do 17:00. Istnieje możliwość  odbioru osobistego medali, pucharów, statuetek w naszym biurze w Warszawie przy ul. Kazury 15, gdzie też wykonujemy grawerowanie na miejscu w 30 minut, nadruki, sublimacje na medalach, pucharach, paterach.  Dostępny jest duży wybór trofea sportowe szklane, kryształy, medale, postumenty.  Medale i puchary wykonane są ze stali lub plastiku. 

Ważne: Wysyłka nagród sportowych następuje po dokonaniu zapłaty lub za pobraniem. W przypadku zamówień indywidualnych (medale odlewane, szkła, grawerowanie) realizacja zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 100% wartości zamówienia. Projekty graficzne wykonujemy po otrzymaniu płatności za zamówienie.
Koszt wysyłki kurierem to 18,75 zł. Koszt pobraniowy to 28,75 zł. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni robocze.
Zamówienia wykonywane poniżej 3 dni roboczych wykonywane są w usłudze express. Usługa express to dopłata 30% do wartości zamówienia. W przypadku statuetek szklanych powyżej 10 szt. termin realizacji jest ustalany indywidualnie. W przypadku skomplikowanych projektów graficznych i dużego obłożenia produkcji zastrzegamy sobie wydłużenia realizacji zamówienia. Termin realizacji odlewów tj. medali odlewanych, pinsów, medali z plexi, statuetek odlewanych to 10-14 dni roboczych. Darmowa dostawa trofeów po przekroczeniu 700 zł wartości zamówienia.
Darmowa dostawa medali odlewanych po przekroczeniu 2000 zł wartości zamówienia. Po akceptacji wyliczenia i dokonaniu wpłaty następuje przygotowanie projektów graficznych. Projekty poprawiane są do 3
wersji, każda kolejna poprawiana wersja jest dodatkowo płatna w wysokości 35 zł. Numer konta bankowego do przelewu : BZWBK: 07 1090 1841 0000 0001 3441 7887